news blog logo
news menu leftnews menu right
3 soļi līdz ātrā interneta kredīta saņemšanai, II daļa
Piektdiena, 12 novembris 2010 16:04

 

3. Ātrais interneta kredīts tiek pārskaitīts uz klienta norādīto (savu) bankas kontu.

 

Pēc pieteikuma saņemšanas ātrā interneta kredīta aizdevējs izskatīs un pieņems lēmumu par kredīta piešķiršanu, kā arī paziņos to, nosūtot īsziņu uz klienta norādīto mobilā tālruņa numuru.

 

Tas, cik ilgā laikā klients var saņemt naudu savā bankas kontā, gan atkarīgs arī no bankas, kurā klientam ir atvērts konts. Parasti, ja konts ir Swedbank, SEB, Citadelē, Nordea, Latvijas Krājbankā vai DnB Nord bankā, ātro interneta kredītu iespējams saņemt 10-20 minūšu laikā pēc lēmuma pieņemšanas.

 

! Katram aizdevējam ir atšķirīgs šo sadarbības banku saraksts, uz kurām tiek nodrošināta ātra kredīta pārskaitīšana. Ja klientam nauda tiešām nepieciešama ātri, iepriekš minētajam jāpievērš uzmanība, citādi var nākties gaidīt naudu vienu līdz trīs dienas.

 

Piemēram, ikredīti.lv pārstāvis ar aizdevēja SMScredit starpniecību ātro interneta kredītu savā bankas kontā saņēma 2025 minūšu laikā, ieskaitot reģistrēšanās laiku.

 

 

3 soļi līdz ātrā interneta kredīta saņemšanai, I daļa >

Apskatīt SMScredit interneta lapu >

 

 
Pieteikties BEZMAKSAS jaunāko ziņu un izdevīgāko kredītu piedāvājumu saņemšanai savā e-pastā!
+ KREDĪTA KALKULATORS (arī bezmaksas), kas noderēs interneta kredītu pocentu likmes, kā arī mājokļa kredīta ikmēneša maksājuma aprēķināšanai!

Noteikumi! Jūsu e-pasta adrese nekādā situācijā un gadījumā netiks nodota trešajām personām. Jūsu saņemsiet tikai un vienīgi portāla ikredīti.lv jaunākas ziņas un izdevīgākos kredīta piedāvājumus.

       

 

ikrediti_logo_katalogs_180_150

 
Visas tiesības aizsargātas © ikredīti.lv 2010-2014 www.ikrediti.lv