news blog logo
news menu leftnews menu right
Kas ir ātrais interneta kredīts? Kad tas var noderēt?

 

Ātrais interneta kredīts (tiek saukts arī par sms (īsziņas) kredītu, ātro sms kredītu, ātro kredītu, kredītu bez ķīlas, interneta aizdevumu) ir īstermiņa kredīts (parasti ar termiņu līdz vienam mēnesim) dažādām patēriņa vajadzībām (piemēram, kādam lielākam pirkumam), un to iespējams vienkārši un ātri saņemt, kā arī atmaksāt ar interneta starpniecību.

smscredit_question

 

Svarīgi arī, ka ātrā interneta kredīta saņemšanai parasti aizdevējam nav nepieciešama ne darba algas izziņa, ne ķīla vai galvojums. Lai saņemtu aizdevumu līdz 200 latiem, nepieciešams dators, interneta pieslēgums, mobilais tālrunis un bankas konts, uz kuru aizdevējs pārskaitīs aizdevumu.

 

Ātrais interneta kredīts noderēs situācijā, kad, piemēram, ātri nepieciešama nauda izdevīgam pirkumam, bet nepietiek savas naudas un līdz algas dienai atlikušas vēl pāris nedēļas. Šādā situācijā šis kredīts būs piemērots risinājumus, jo to ir iespējams ērti un ātri saņemt, lai varētu veikt kāroto pirkumu. Savukārt, saņemot darba algu, klients tikpat vienkārši un ātri kredītu atmaksā.

 

Portāla ikredīti.lv sadaļā kredītu KATALOGS atrodami pašlaik aktuālie ātro interneta kredītu aizdevēju īpašie/akciju piedāvājumi. Tos ir vērts apskatīt, jo pašalaik ir iespējams saņemt ātro kredītu bez komisijas un procentu maksājumiem - klients atdod tik, cik aizņēmās!

 

Apskatīt sadaļu kredītu KATALOGS >

 

.

 
Pieteikties BEZMAKSAS jaunāko ziņu un izdevīgāko kredītu piedāvājumu saņemšanai savā e-pastā!
+ KREDĪTA KALKULATORS (arī bezmaksas), kas noderēs interneta kredītu pocentu likmes, kā arī mājokļa kredīta ikmēneša maksājuma aprēķināšanai!

Noteikumi! Jūsu e-pasta adrese nekādā situācijā un gadījumā netiks nodota trešajām personām. Jūsu saņemsiet tikai un vienīgi portāla ikredīti.lv jaunākas ziņas un izdevīgākos kredīta piedāvājumus.

       

 

ikrediti_logo_katalogs_180_150

 
Visas tiesības aizsargātas © ikredīti.lv 2010-2014 www.ikrediti.lv