news blog logo
news menu leftnews menu right
3 soļi līdz ātrā interneta kredīta saņemšanai

 

Ātrie interneta kredīti kļuvuši populāri klientu vidū tieši to vienkāršā saņemšanas procesa dēļ. Parasti būs jāveic šādi soļi, lai saņemtu ātro interneta kredītu.

 

 

1. Jāreģistrējas aizdevēja (kreditētāja) interneta (mājas) lapā vai jāaizpilda ātrā interneta kredīta pieteikuma forma.

 

Lai reģistrētos vai aizpildītu pieteikuma formu, jānorāda pamatdativārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvietas adrese un mobilā tālruņa numurs. Piemēram, ātro interneta kredītu aizdevējam SMScredit nepieciešami tikai šie iepriekš minētie dati, kā arī jāpārskaita viens santīms (reģistrācijas maksa) no jūsu bankas konta, lai SMScredit zinātu jūsu konta numuru, uz kuru pārskaitīt aizdevumu.

 

Citi aizdevēji prasa norādīt arī šādus datus: darbavietu, amatu, ikmēneša ienākumus, izglītību, bērnu skaitu, strādājošo skaitu ģimenē, citas kredītsaistības, galvojumus u. c. informāciju. Citiem aizdevējiem būs jāpārskaita arī reģistrācijas maksaikredīti.lv apskatītajiem aizdevējiem šī maksa ir robežās no 0,01 lata līdz pat 0,69 latiem.

 

2. Jāpiesaka ātrais interneta kredīts vai jāapstiprina pieteikums.

 

Ātrā interneta kredīta pieteikšanas kārtība katram aizdevējam var nedaudz atšķirties, taču pamatā ātro īsziņas kredītu var pieteikt internetā aizdevēja mājaslapā, sūtot SMS (īsziņu) vai arī piezvanot aizdevējam. Katra aizdevēja mājaslapā ir pieejama sīka informācija par kredīta pieteikšanas kārtību.

 

3 soļi līdz ātrā interneta kredīta saņemšanai, II daļa >

Apskatīt SMScredit mājas lapu >

 

 
Pieteikties BEZMAKSAS jaunāko ziņu un izdevīgāko kredītu piedāvājumu saņemšanai savā e-pastā!
+ KREDĪTA KALKULATORS (arī bezmaksas), kas noderēs interneta kredītu pocentu likmes, kā arī mājokļa kredīta ikmēneša maksājuma aprēķināšanai!

Noteikumi! Jūsu e-pasta adrese nekādā situācijā un gadījumā netiks nodota trešajām personām. Jūsu saņemsiet tikai un vienīgi portāla ikredīti.lv jaunākas ziņas un izdevīgākos kredīta piedāvājumus.

       

 

ikrediti_logo_katalogs_180_150

 
Visas tiesības aizsargātas © ikredīti.lv 2010-2014 www.ikrediti.lv