news blog logo
news menu leftnews menu right
Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

 

Šeit publicēsim ikredīti.lv apmeklētāju biežāk uzdotos jautājumus par ātrajiem interneta kredītiem, kā arī, protams, atbildes uz tiem. Jautājumus iespējams uzdot sadaļā Kontakti.

 

Kas ir ikredīti.lv? Kāds ir šī portāla darbības mērķis?

ikredīti.lv ir neatkarīga kredītu ekspertu komanda ar praktisku pieredzi tieši kreditēšanas sfērā, kuras galvenais mērķis/uzdevums ir sniegt portāla ikredīti.lv apmeklētājiem informāciju par ātrajiem interneta kredītiem, kā arī drošiem un izdevīgiem ātro interneta kredītu aizdevēju (uzņēmumu) piedāvājumiem. Tādejādi padarot portāla ikredīti.lv apmeklētāju izvēli ātrāku un izdevīgāku starp daudzajiem ātro kredītu piedāvājumiem.

 

Vai sadaļā Katalogs būs pieejama informācija arī par citiem ātro interneta kredītu aizdevējiem?

Jā, šāda informācija būs pieejama. Ātro interneta kredītu aizdevēji saņems informāciju par iespēju vai var pieteikties publicēt informāciju par sevi un saviem aktuālajiem piedāvājumiem portāla ikredīti.lv sadaļā Katalogs.

 

Ko nozīmē ātrais interneta kredīts (tiek saukts arī par sms kredītu, ātro kredītu,  kredītu internetā, ātro aizdevumu, interneta aizdevumu, kredītu bez ķīlas u.c.)?

Portāla ikredīti.lv sadaļas Raksti rakstā Kas ir ātrais interneta kredīts? definēts, ka ātrais interneta kredīts ir īstermiņa kredīts dažādām patēriņa vajadzībām, un to iespējams ātri saņemt, aizpildot aizdevēja kredīta pieteikumu internetā. 20 līdz 30 minūšu laikā  klientam iespējams saņemt līdz 200 latu un pat lielāku aizdevumu. Lasīt vairāk: Kas ir ātrais interneta kredīts? Kad tas var noderēt?

 

Kādi parasti ir procenti (%) par ātrā interneta kredīta izmantošanu?

Ātro interenta kredītu aizdevēji parasti komisijas maksā iekļauj gan kredīta noformēšanas maksu, gan procentus par kredīta izmantošanu. Var teikt, ka komisijas maksa ir tie paši procenti par kredīta izmantošanu noteiktajā termiņā. Piemēram, ja klients aizņemas 100 Ls uz 30 dienām un jāadod būs 110 Ls, tad procentu likme būs 10% mēnesī.

 

Portāla ikredīti.lv sadaļā Katalogs pieejama informācija par šā brīža izdevīgākajiem ātro interneta kredītu piedāvājumiem Latvijā.

 

Kā uzzināt, kāda naudas summa būs jāatdod ātrā kredīta termiņa beigās?

Kopējās atmaksas summas (aizdevums+komisija) aprēķinam ātro kredītu aizdevēju mājas lapās pieejami ērti kredītu kalkulatori (citiem aizdevējiem kredītu tabulas), ar kuriem klients var viegli aprēķināt atmaksājamās summas apjomu. Tāpat klients arī var jautājumu/neskaidrību gadījumā sazināties pa skype vai telefonu ar aizdevēja klientu konsultantu, un noskaidrot atbildes uz esošajiem jautājumiem. 

Pieteikties BEZMAKSAS jaunāko ziņu un izdevīgāko kredītu piedāvājumu saņemšanai savā e-pastā!
+ KREDĪTA KALKULATORS (arī bezmaksas), kas noderēs interneta kredītu pocentu likmes, kā arī mājokļa kredīta ikmēneša maksājuma aprēķināšanai!

Noteikumi! Jūsu e-pasta adrese nekādā situācijā un gadījumā netiks nodota trešajām personām. Jūsu saņemsiet tikai un vienīgi portāla ikredīti.lv jaunākas ziņas un izdevīgākos kredīta piedāvājumus.

       

 

ikrediti_logo_katalogs_180_150

 
Visas tiesības aizsargātas © ikredīti.lv 2010-2014 www.ikrediti.lv