news blog logo
news menu leftnews menu right
Interneta kredīta kalkulators!

 

Jau kādu laiku interneta kredītu portāla ikredīti.lv apmeklētājiem ir pieejams jauns KREDĪTA KALKULATORS. Sakam, ka tas ir universāls kredītu kalkulators, ņemot vērā aprēķinu iespējas.

 

Kādus aprēķinus iespējams veikt ar ikrediti.lv KREDĪTA KALKULATORU?

 

Ar portāla ikredīti.lv izveidoto kredītu kalkulatoru iespējams aprēķināt aizdevēju interneta kredītu gada procentu likmes (GPL). Jāsaka, ka ar kalkulatoru aprēķinātajai interneta kredīta GPL ir informatīva nozīme. Kalkulatorā aprēķināto GPL likmi interneta kredīta lietotājs maksās gadījumā, ja sākotnēji aizņemsies interneta kredītu ar termiņu uz 1 mēnesi, bet pēc termiņa beigām pagarinās šī kredīta termiņu (t.i. maksās kredīta pagarināšana maksu) 11 mēnešus pēc kārtas. Tātad kalkulators ir apliecinājums tam, ka ātrais interneta kredīts ir īstermiņa (aizdevums ar termiņu uz 1/2, 1, 2 vai ne vairāk par 3 mēnešiem) risinājums! Ja aizdevums nepieciešams uz ilgāku termiņu par minēto, tad ir jāmeklē cits aizdevuma veids.

 

Tāpat šajā kredītu kalkulatorā esam iekļāvuši otru kalkulatoru - mājokļa (hipotekārā) kredīta ikmēneša maksājuma aprēķina kalkulatoru. Šis kalkulators noderēs, ja ir esošs mājokļa kredīts, lai pārbaudītu vai aizdevēja sastādītajā maksājuma grafikā norādītie ikmēneša maksājumi ir pareizi! Kā arī gadījumā, ja tiek plānots iegādāties mājokli un nepieciešams mājokļa kredīts, lai pašu spēkiem varētu  aprēķināt kāds būs ikmēneša maksājums atkarībā no nepieciešamās aizdevuma summas.

 

Kā saņemt ikrediti.lv KREDĪTA KALKULATORU?

 

Nepieciešams pieteikties portāla ikredīti.lv ziņu un jaunumu e-pastu listē, un kredīta kalkulators tiks nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi!

 
Pieteikties BEZMAKSAS jaunāko ziņu un izdevīgāko kredītu piedāvājumu saņemšanai savā e-pastā!
+ KREDĪTA KALKULATORS (arī bezmaksas), kas noderēs interneta kredītu pocentu likmes, kā arī mājokļa kredīta ikmēneša maksājuma aprēķināšanai!

Noteikumi! Jūsu e-pasta adrese nekādā situācijā un gadījumā netiks nodota trešajām personām. Jūsu saņemsiet tikai un vienīgi portāla ikredīti.lv jaunākas ziņas un izdevīgākos kredīta piedāvājumus.

       

 

ikrediti_logo_katalogs_180_150

 
Visas tiesības aizsargātas © ikredīti.lv 2010-2014 www.ikrediti.lv